Okulda Nasıl Popüler Olunur


Okul döneminde ister kızlar isterse erkekler olsun her zaman için popüler olmayı isterler. Okulda popüler olmanın yolları nelerdir diye soracak olursanız size birkaç taktik verebiliriz. Okulda nasıl popüler olurum diye artık kara kara düşünmeyin. İşte yapmanız gerekenler;
okulda popüler olmak
-Okulda popüler olmak için öncelikle sizin liderliğinizi yaptığınız bir grubunuz olmalıdır. Zamanınızı bu grupla geçirmeye özen gösterin.

-Fark yaratmalısınız konuşmanızla, yürüyüşünüzle ve hatta fikirlerinizle farklı olun. Dikkatlari üzerinize çekmeyi böylece başarabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken farklı olmak için abartıya kaçarak kendinizi komik duruma düşürmeyin.

-Başarılı olmanız gerekli. Herhangi bir konu yada derste kesinlikle kendinizi ispatlamanız gerekecek. İster bir derste başarılı olun isterse bir spor müsabakasında yeterki başarınız konuşulsun.

-Derslerinizde başarılı olmaya özen gösterin. Size eğitim veren öğretmenlere kendinizi sevdirmenin en kolay yolu budur. Açıkcası örnek öğrenci olmaya özen gösterin.

-İyi bir sırdaş olmak size artı puan olarak dönecektir. Hepimiz gibi okul arkadaşlarınızında sırları ve üzüntüleri olacaktır bunları sizinle paylaşmayı istediğinde siz zaten popüler biri olmuşsunuz demektir.