Msn Adresi Almak, Yeni Msn hesabı Açmak, Hotmail Kaydol , MSN Kaydol


İnternetin günden güne yayıldığı çağımızda artık insanların birbirleriyle olan bağları daha sıkı hale geldi. mSn messenger da bu bağı sağlayanlardan sadece 1 tanesi. Lakin her türlü teknolojik gelişmede her zamanki gibi bir miktar da olsa geride kalan ülkemizde internet kullanımı bazı kullanıcılarımız için bir dert olmaya devam ediyor.

Örneğin yeni bir msn hesabı oluşturmak gibi bir derdi olan bilinçsiz kullanıcılar Google’a girip msn almak, yeni msn hesabı açmak, msn live kaydol, msn windows hotmail açmak, msn almak istiyorum, msn oturumu açmak, msn yükle, msn live chat yapmak, @msn.com mail açmak, mSn adresi nasıl alınır?, mSn mail nasıl açılır, mSn nerden alınır? mSn nerden yüklenir? gibi birçok gereksiz arama ile bir siteden diğerine geçerek zaman kaybetmektedir. Bu sayfa ile onlara zaman kaybettirmemeyi amaçlıyoruz.

Bilgisayarı yeni kullanmaya başlayanlar veya mSn hakkında hiçbir bilgisi olmayan arkadaşlarımız için aşağıdaki linkler idealdir ve unutulmamalıdır ki microsoftta alacağınız bir mail adresi aynı zamanda messenger içinde kullanacağınız bir kullanıcı adıdır.

Yeni bir mSn hesabı açmak, Yeni bir mSn adresi almak için;
* @mSn.com sonlu yani deneme@msn.com şeklinde bir mail almak için tıklayın!

Daha farklı şekillerde, uzantılarda da mSn adresi alabilirsiniz. Aşağıda bu şekilleri ve uzantıları görebilirsiniz.

* @hotmail.co.uk msn almak için (İngiltere) –> Dolduracağınız formda mutlaka “Constituent Country=England” ve “Posta Kodu=EH12 5AU” olmak zorunda!

* @hotmail.de şeklinde mail almak için (Almanya) formda “postleitzahl (posta kodu)=03150″ ve “Zeitzone (Saat diliminden)= berlin” i seçin!

* @hotmail.it almak için (İtalya) –> Dolduracağınız formda mutlaka “Şehir=Roma” ve “Posta Kodu=00187″ olmak zorunda!

* @hotmail.fr sonlu msn almak için (Fransa) –> “Saat Dilimi=Paris” ve “Posta Kodu=71000″ olmalı!

* @hotmail.co.jp Japonya uzantılı msn almak için formda Şehir farketmez ama “Posta kodu:107-0061″ olmalıdır!

* @passport.com maili almak için tıklayın!

* @live.nl kaydolmak için tıklayın!

* @w.cn Kaydolmak için tıklayın !

(1) Comment

  1. elif

    doktor haydar bey ben 36 yaşında genç bir bayanım ön tarafından boşalıyorum eşim sürekli arkadan istiyor ve de çok acıyor bana acilen yardımcı olur musun

Bir Cevap Yazın