Erkekle ilk Buluşmada Ne Konuşulur


Yeni bir ilişki için bir erkekle ilk defa buluşacaksınız fakat nelerden konuşacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok mu? O zaman size yardım edelim. Bir erkekle ilk buluşmada aşağıdaki konuları açmanızda fayda var. Zira ilk buluşmalar ilişkinin kader anı olup oldukça gergin geçer.
erkekle bulusma
Karşınızdaki erkeğe şunları sorun;

En sevdiğin film hangisiydi= Bu soru ile gergin olan ortamı oldukça rahatlatabilirsiniz. Karşınızdaki erkekle tartışacak bir konu sohbet ortamını geliştirebilir. Ben şu filmi sevdim vs.. falan.

Küçükken büyüdüğünde ne olmak isterdin= Buda oldukça farklı bir konu bulunduğunuz konu içerisinden sıyrılıp konuyu dağıtmak için iyi bir yöntem. Hoşunuza gitmeyen bir durum olduğunda bu yöntemi kullanın. Ben doktor olmak isterdim peki sen falan?

Eğer sporla ilginiz varsa= İlgilendiğiniz bir spor dalı varsa o konuyu açabilirsiniz. Futbol, basketbol vs.. Lakin ilgilendiğiniz bir konu olsun yoksa atıp tutarsanız komik duruma düşebilirsiniz. Galatasaraylı Alexin golünü gördün mü falan demeyin sonra (Alex Fenerbahçelidir)

Stres atmak için neyaparsın= Ortak noktalarınızı ortaya çıkarmak için iyi bir soru. Ben kitap okurum yada yürürüm peki sen?

Kız arkadaşınla ne yapmak isterdin= Bu derin bir soru eğer sizden hoşlandıysa sizinle ilgili kurduğu bir hayali söyleyebilir. Örneğin onunla yağmur altında sarılıp ıslanarak yürümek isterdim gibi hayalleri olmalı. İyi bir evlilik ve gelecek falan diyorsa bilin ki atıyordur.

Şimdilik bu kadar bayan arkadaşlar. Bir erkek olarak benden size tavsiyeler.