Club Vici Bursa

Club Vici Bursa


Web : www.clubvici.com
Telefon : 0 224 244 73 73
Fax : 0 224 244 83 04
Adres : Mudanya Yolu Cağrışan Mevkii 7.Km.
Saatler : 23:00 – 05:00

Yiyecek
: Yok Alkollü İçecek :Var
Kredi Kartı Geç. : Var Otopark : Var
Özel Davet : Var

Müzik Tarzı : Club

CLUB VİCİ, Mayıs 2005 tarihinde, Bursa Mudanya yolu 7.km de göz dolduran mimarisi ile yerini almış ve Bursa eğlence sektörune hızlı bir giriş yapmıştır. Bu hızını da surekli ivme kazandırarak devam ettirmiştir.

CLUB VİCİ, Bursa gece hayatının vazgeçilmez,ayrıcalıklı ismi olma özelliğini elinde tutmaktadır.1500 kişi kapasiteli açık hava salonu ile Bursa�nın en buyuk diskosudur.

Dış mimari kadar mekan içi mimaride de mukemmeli hedefleyen anlayışıyla muşteri memnuniyeti esas alınmıştır.Yeni hazırlanan kışlık mekanı ile bursada en şık gece mekanı olma unvanını hala elınde tutmaktadır.

CLUB VİCİ tarzı özeldir�konseptini club muziği olarak belirlemiş olan VİCİ, dunya listelerine girmiş en populer şarkıları başarılı Dj.i ile Bursalılarla buluşturmaktadır.

Yine duzenlenmiş ve duzenlenecek olan özel organizasyonlarla da dunyaca unlu Dj. Ve club muziği sanatçılarını Bursalı muzik severlerle buluşturmuştur.Birçok firmanın özel organizasyonlarına da Club Vici ailesi ev sahipliği yapmaktadır..

Bu kış sezonunda da, her Çarşamba,Cuma ve Cumartesi gecesi saat 23.00 da başlayan partileri,duzenlediği özel organizasyon ve görsel showları ile, kaliteyi seven ve kendini özel hissetmek isteyen insanların uğrak yeri olmayı surdurmuştur..CLUB VİCİ, ilerleyen dönemler için hazırladığı özel organizasyon projeleri ile de Bursa club muziği tarzının nabzını tutmaya devam edecektir!

(4) Comments

  1. Meltem

    Huseyin cok dogru soylemis. Bana da aynisi oldu... Bir daha da gitmem oraya

  2. hüseyin yıldız

    club gerçekten harika ama girişteki arkadaşlar oraya hiç yakışmıyo sadece görüntü müşteriye saygı yok bir hoşgeldiniz bile diyemeyen insanları koymuşunuz kapıya daha girişte moral sıfıra iniyo adliyemi eğlence mekanımı anlamadım 2 gün önce sırf onların yüzünden kapıdan döndüm yanimda bayan arkadaşım kapıya yöneldim adamlar kendilerini şişirmeye başladılar amaçlarını anlayamadım bence çok çirkin hareket öküz gibi bakmaları ayrı bir konu

Bir Cevap Yazın